ویژه ها

درباره مهامکس

مهامکس ضامن پیشرفت پژوهش شماست

مهامکس یک پلتفرم آنلاین در زمینه ارائه خدمات آنالیز و شناسایی ترکیبات شیمیایی است که به مراکز آموزشی، دانشگاهی و همچنین صنایع مختلف خدمات ارائه می‌کند. مجموعه مهامکس همواره در تلاش است تا تجربه‌ای عالی برای مخاطبین خود خلق کند. در این راستا علاوه بر فراهم نمودن دسترسی سریع، آسان و مقرون به صرفه به خدمات آنالیز و مشخصه یابی، سعی ما بر این است که پاسخگوی سایر نیاز‌های مخاطبان محترم در این فضا نیز باشیم. در همین راستا خدمات دیگری نیز ارائه می‌کنیم که شامل موارد زیر می‌شود:

  • اجاره فضای آزمایشگاهی
  • مشاوره و انجام پژوهش های تحقیق و توسعه (R&D) برای مراکز دانشگاهی و صنایع
  • مشاوره در زمینه فرمولاسیون، سنتز و تولید
  • تعمیر و نگهداری تجهیزات مشخصه یابی با بازپرداخت های اقساطی و طولانی و همچنین پرداخت از طریق تهاتر خدمات
  • اجاره و فروش تجهیزات آزمایشگاهی کار کرده

یکی دیگر از خدمات این مجموعه ایجاد تعامل مناسب با دانشگاه های معتبر دنیاست تا از این طریق امکان دریافت استاندارهای بین المللی و گواهینامه های معتبر و نیز برخی خدمات آنالیز که در داخل با کمبود آن مواجه هستیم فراهم شود. برای مثال می توان به آنالیزهایی مانند HRTEM، XPS، Solid State NMR و غیره اشاره کرد. همچنین ایجاد تعامل مناسب با کشورهای همسایه مانند عراق، افغانستان و پاکستان برای توسعه بازار خدمات آنالیز در این کشورها از دیگر خدماتی است که مهامکس توانایی ارائه آن را دارد.

در واقع این سامانه با قرار گرفتن در میان مشتریان خدمات و آزمایشگاه ها سعی دارد تا طیف گسترده ای از خدمات را پوشش داده و هزینه دریافت خدمات را کاهش دهد. مجموعه مهامکس عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی است و در حال حاضر با بیش از 30 آزمایشگاه معتبر و مورد تایید شبکه آزمایشگاهی همکاری دارد.

امکان مقایسه تجهیزات آنالیزی مختلف، ثبت نظر کاربران در مورد کیفیت نتایج، بررسی کالیبراسیون تجهیزات به صورت منظم و دوره ای، بررسی جدی شکایت مشتریان و تلاش برای رفع آنها و مواردی از این قبیل، باعث اعتماد هر چه بیشتر کابران به این سامانه شده است.

این مجموعه آماده همکاری با کلیه آزمایشگاه‌ها و مراکزی است که دارای تجهیزات با کیفیت خدمات آنالیز و شناسایی مواد شیمیایی هستند. از این طریق سعی داریم در آینده ای نزدیک شبکه آزمایشگاهی و مشخصه‌یابی گسترده ای را توسعه دهیم تا از نیازهای متنوع مشتریان و نیز آزمایشگاه‌های همکار را پوشش دهیم. همچنین مهامکس آمادگی دارد با ارائه نمایندگی در همه نقاط کشور شبکه ارائه خدمات و ارتباط با مشتریان خود را توسعه دهد. در صورتی که تمایل دارید نماینده مهامکس باشید می‌توانید روی لینک زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید.