ویژه های مهامکس
ویژه ها

سرویس، تعمیر و نگهداری تجهیزات

مهامکس با استفاده از متخصصین ذی صلاح، آماده ارائه خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی می باشد. در صورت بروز اشکال در عملکرد تجهیزات کافی است درخواست خود را ثبت نموده تا متخصصین جهت عیب یابی و ارزیابی های اولیه با شما تماس بگیرند. در این مسیر سازوکار، ارزیابی اولیه، عارضه یابی، تأمین قطعات مصرفی و یدکی و رفع عیب در یک فرایند کامل اجرایی می گردد. همچنین این ظرفیت سرویس و نگهداری، به پشتوانه ی روابط بین المللی مهامکس در تأمین قطعات دارای اصالت از شرکت سازنده و پشتیبانی توسط تعمیرکاران خارجی فراهم آمده است.


مشخصات دستگاه های آماده برای ارائه خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری تجهیزات

خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری تجهیزات

مدت زمان انجام آنالیز بسته به نوع درخواست روز کاری

بررسی توسط کارشناس

درباره آنالیز

سرویس، تعمیر و نگهداری تجهیزات

کیفیت خروجی، تکرارپذیری و صحت نتایج در خدمات آنالیز اولویت اصلی است. این مهم تنها با نظارت فنی مستمر و منظم و کالیبراسیون دوره ای حاصل می شود. نظارت فنی مستمر از بروز نقایص فنی حاد پیشگیری می نماید. عدم رسیدگی به نقایص کوچک در سیستم این تجهیزات می تواند صدمات جبران ناپذیری را به دستگاه وارد کند. شاهد این مسئله تشدید فرایند از سرویس خارج شدن بسیاری از تجهیزات حتی بسیار گران بها و استراتژیک است. چنانچه حتی به فرض قابلیت تأمین قطعات، با توجه به افزایش قیمت بالای قطعات مصرفی و یدکی، نیاز جدی به بازرسی های منظم تعمیر و نگهداری توسط تعمیرکاران ذی صلاح بیش از پیش احساس می شود.

از سوی دیگر عدم تبین ضوابط در ارائه دسترسی به تعمیرکاران فاقد صلاحیت نیز مشکلات جبران ناپذیری را رقم زده است. چنان که تعمیرکارانی که دارای گواهینامه های لازم از طرف شرکت سازنده نیستند، با ایجاد مشکلات جدید حتی برای بخش های سالم (بدون مسئولیت پذیری) موجب از کار افتادن قطعی تجهیزات پیشرفته شده اند.

سرویس تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین تأمین قطعات مصرفی و یدکی تجهیزات آزمایشگاهی به عنوان خدمتی جدید در پلتفرم مهامکس راه اندازی شده است. مهامکس با ایجاد شبکه ای از متخصصین ذی صلاح در زمینه تعمیر و نگهداری تجهیزات مختلف آزمایشگاهی مترصد همکاری همه جانبه جهت بازیابی تجهیزاتی است که از سیر خدمات خارج شده اند. در این مسیر سازوکار، ارزیابی اولیه، عارضه یابی، تأمین قطعات مصرفی و یدکی و رفع عیب در یک فرایند کامل اجرایی می گردد. قطعاً احساس مسئولیت در این زمینه به گونه ای خواهد بود که در صورت عدم امکان ارائه خدمت (به هر دلیل) دلایل فنی به صورت صریح به استحضار خواهد رسید و از هر گونه اقدام پر ریسک پرهیز می گردد. این ظرفیت سرویس و نگهداری، به پشتوانه ی روابط بین المللی مهامکس در تأمین قطعات دارای اصالت از شرکت سازنده و پشتیبانی توسط تعمیرکاران خارجی فراهم آمده است.