ویژه های مهامکس

تحلیل و تفسیر نتایج آزمون سمیت شناسی MTT

مدت زمان تخمینی
زمان انجام تحلیل درخواستی بر اساس نوع درخواست متفاوت بوده و اعلام خواهد شد
تحلیل و تفسیر نتایج آزمون سمیت شناسی MTT
هزینه به ازای هر نمونه
۱۰۰,۰۰۰ ریال
مبلغ ۹٪ مالیات بر‌ ارزش افزوده به هزینه کل اضافه می‌شود.

شرایط خاص و نکات مهم در ارسال نمونه

هزینه پایه تحلیل ۱۰ هزار تومان است که با انتخاب هر کدام از تحلیل ها در فرم درخواست، هزینه تحلیل ها به قیمت پایه اضافه می شود.
صدور فاکتور برای خدمت تحلیل امکان پذیر نمی باشد.

درباره آنالیز

برای تحلیل و تفسیر نتایج روش سمیت شناسی MTT می توانید درخواست خود را به مدرسین و متخصصین مهامکس ارائه دهید. آزمون سمیت شناسی MTT روشی برای بررسی میزان سمیت محلول ها و ترکیبات بر روی سلول های سالم و سرطانی است. در این روش سلول ها پس از کشت در آزمایشگاه با مواد اصطلاحاً تیمار شده تا میزان سمیت آنها بررسی شود. نتیجه به این صورت است که برای هر غلظت از ماده میزان زنده بودن سلول ها مشخص خواهد شد. امروزه از این آزمون به صورت گسترده در تحقیقات پزشکی، زیست فناوری، صنایع غذایی و نانوتکنولوژی استفاده می شود.

نتایج بدست آمده از آزمون MTT به صورت خام به صورت نتایج میزان جذب گزارش می شود که باید به صورت نمودارهای استاندارد با محاسبات آماری دقیق گزارش شود و سپس نتایج تحلیل و تفسیر گردند. جهت دریافت حدمات این آزمون به صفحه آن مراحعه بفرمایید.
تست MTT

در مهامکس جمعی از باتجربه ترین مدرسین و متخصصین آنالیز های زیست فناوری تفسیرهای منحصر به فرد و کاملی را برای محققین عزیز ارائه می کنند. این تحلیل ها و تفسیرها به صورت زیر می باشند:

  • تفسیر نتایج و مقایسه نتایج نمونه های مختلف
  • محاسبه میزان IC 50%
  • تعیین میزان شدت تفاوت نتایج با تست کنترل (The significant difference between control and treated cells)
  • انجام محاسبات آمار
  • رسم نمودارها: اگر در خصوص رسم نمودارها به صورت مناسب جهت چاپ در نشریات نیاز به کمک داشتید، متخصصین مهامکس آماده کمک می باشند.
  • مشاوره تخصصی: آیا آنالیز MTT روشی مناسب برای هدف شما است؟ آیا نیاز به انجام روش های مکمل دیگری است؟ متخصصین مهامکس آماده ارائه مشاوره های تخصصی در این خصوص اند.
  • آموزش و برگزاری کارگاه های تخصصی: در صورت نیاز به یادگیری مبانی و کاربردهای روش MTT به صورت انفرادی یا گروهی، مدرسین مهامکس با سال ها تجربه آماده برگزاری کارگاه های تخصصی هستند. برای این منظور می توانید درخواست خود را در بخش آموزش و کارگاه ها ثبت کنید

کلیه خدمات تحلیل بر اساس درخواست متقاضی می تواند به صورت زبان فارسی یا انگلیسی انجام شود